Широкоформатний друк на полотні фотографій, картин і репродукцій, промальовування

Дивіться приклади наших робіт https://print-s.com.ua/nashi-raboty.html

Широкоформатная печать картин на холсте для выставки

За рахунок чого Print-S гарантує фото якість друку на полотні і фотопапері?

 • Ніякого Китаю. В друці фото на полотні використовується сучасне японське і американське обладнання EPSON, MIMAKI, MUTOH.
 • Ніяких доливних чорнил! Максимальна якість на полотні і фотопапері у виробництві Print-S досягається швидкісними принтерами Epson Stylus Pro GS6000 Японія, в роботі з унікальними екосольвентний чорнилом Epson UltraChrome ™ GS роблять принти з максимально точною деталізацією, з точною передачею півтонів і градієнтів.
 • У виробництві використовуємо тільки натуральне полотно, бавовна, матовий - підлозі глянсовий (ефект лаку) виробництва Корея, Німеччина, з максимальною шириною рулону до 1,52м.
 • Якісна німецький фотопапір, який в точності передає кольори і деталізацію фотографії.

     Терміновий друк на полотні після прорахунку від 40 хвилин, натяжки на підрамник (галерейна, стандартна) буде готове на наступний день. Робимо доставку по Києву, Київській області та Україні. У компанії Print-S Вас проконсультують і приймуть замовлення в БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС діб без додаткового тарифу за термінову і цілодобову роботу. Так, ми відкриті для клієнтів 24/7, щоб мати можливість виконати терміновий і оперативне замовлення.

Фахівці Print-S виконують фотодрук на полотні різної складності і будь-яких обсягів.

     Терміновий друк фотографій, картин і репродукцій на полотні - це сучасне рішення для оформлення інтер'єру будинків, квартир і офісів, розважальних і бізнес-центрів, ресторанів, особливо часто застосовується на виставкових площах. Терміновий друк на полотні від компанії Print-S!

Печать фотографий на холсте

Сім пунктів для замовлення широкоформатного друку або плоттерной порізки не виходячи з дому.
 • З питань вибору матеріалу, прорахунку, оплати замовлення зв'язатися з менеджерами компанії Print-S за номерами телефону (044) 222-70-77, (063) 222-70-77, VIBER (067) 790-70-77, (050) 310-70-77
 • Підготувати макет під широкоформатний друк або плотерну порізку самостійно або замовити макет у нашого дизайнера по телефону: (063) 222-70-77, E-mail: info@print-s.com.ua
 • Готові макети відправляєте поштою: info@print-s.com.ua, або через файлообмінник https://dropmefiles.com/ (якщо макети занадто важкі для пошти)
 • При наявності макета менеджери Print-S зроблять точний прорахунок замовлення, і на Вашу електронну пошту буде відправлений Прорахунок на оплату
 • 100% оплата
 • Після оплати Ваше замовлення буде готовий через пару годин. Замовлення виконується онлайн, без тарифу за термінову і цілодобову роботу!
 • Доставка по Києву і Україні від Print-S
ПОЛОТНО
МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ - 1м2 Знижки та акції на широкоформатний друк і інші послуги друку 720dpi стандартна 1440dpi фотоякість
Полотно ART Canvas for Eco-solvnet 380г/м2 (матовий) ширина 0,61м. 1,07м. 1,27м. 1,52м. бавовна, Китай664 грн / м2751 грн / м2
Полотно ART Canvas Eco-solvnet 380г/м2 (напівглянець / ефект лаку) ширина 1,07м. 1,27м. 1,52м. бавовна, Китай664 грн / м2751 грн / м2
Полотно ART Canvas Eco-solvnet 390г/м2 (матовий) ширина 1,62м. бавовна, Німеччина-- грн / м2-- грн / м2
ТЕКСТИЛЬ BLOCKOUT
МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ - 4м2 1440dpi фотоякість
Текстиль blockout 235г/м2 (матовий) ширина 2,5м. 3,2м. Корея743 грн / м2
ВИГОТОВЛЕННЯ МАКЕТІВ ПІД ДРУК, ПОРІЗКА
МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ - 150грн.
Вимоги до макетів під широкоформатний друк мин. зам. 150 грн.
Вимоги до макетів під плоттерну порізку мин. зам. 150 грн.
Комментарии
Иван Самокиш 17 окт 2016 в 21:17#Ответить
Офигенно напечатали
Быстро очень все сделанно было, качество печати классное, доставили на следующий день. Печатал картину для друга в подарок. Буду еще печатать что то в будущем. Рекомендую!
Дмитрий 01 июл 2016 в 10:09#Ответить
Замечательная печать.Замечательный дизайнер.Слов нет. Молодцы ребята,мо ло д цы. Напечатали политкарту на холсте ,просто чудо а не карта получилась.
Андрей 15 июн 2015 в 23:30#Ответить
Спасибо за сервис! Печатал диплом, заказ был обработан и напечатан в течении двух часов. Качество на высоте!Спасибо за индивидуальный подход! Отдельное спасибо дизайнеру! Чувствуется профессионализм коллектива. Виден грамотный подход к организации и ведению бизнеса. Буду в дальнейшем использовать Ваш сервис. Успехов Вам!
master 04 июл 2015 в 14:49#Ответить
Андрей, Спасибо за хороший комментарий, для этого и работаем! Наше производство для Вас работает круглосуточно и без очереди :)
--
С Уважением, команда Print-S

ОтменитьДобавить комментарий

інформація
Стандарти форматів паперу

Стандарти форматів паперу для широкоформатного друку

Вимоги до макетів під порізку

Вимоги до макетів під плоттерну порізку

Вимоги до макетів під друк

Вимоги до макетів під широкоформатний друк

Дивіться інші послуги
Виготовлення стікерів і етикеток

Виготовлення та друк стікерів і етикеток на самоклейках

Дизайн, изг. макетів під порізку

Дизайн, виготовлення макетів під плоттерну порізку (висікання)

Друк банерів

Широкоформатний друк і виготовлення банерів