Широкоформатний друк на полотні фотографій, картин і репродукцій, промальовування

Дивіться приклади наших робіт Наші роботи

Широкоформатная печать картин на холсте для выставки

За рахунок чого Print-S гарантує фото якість друку на полотні і фотопапері?

 • Ніякого Китаю. В друці фото на полотні використовується сучасне японське і американське обладнання EPSON, MIMAKI, MUTOH.
 • Ніяких доливних чорнил! Максимальна якість на полотні і фотопапері у виробництві Print-S досягається швидкісними принтерами Epson Stylus Pro GS6000 Японія, в роботі з унікальними екосольвентний чорнилом Epson UltraChrome ™ GS роблять принти з максимально точною деталізацією, з точною передачею півтонів і градієнтів.
 • У виробництві використовуємо тільки натуральне полотно, бавовна, матовий - підлозі глянсовий (ефект лаку) виробництва Корея, Німеччина, з максимальною шириною рулону до 3,2м. макс. ширина запечатки 3,1м.
 • Якісна німецький фотопапір, який в точності передає кольори і деталізацію фотографії.

     Терміновий друк на полотні після прорахунку від 40 хвилин, натяжки на підрамник (галерейна, стандартна) буде готове на наступний день. Робимо доставку по Києву, Київській області та Україні. У компанії Print-S Вас проконсультують і приймуть замовлення в БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС діб без додаткового тарифу за термінову і цілодобову роботу. Так, ми відкриті для клієнтів 24/7, щоб мати можливість виконати терміновий і оперативне замовлення.

Фахівці Print-S виконують фотодрук на полотні різної складності і будь-яких обсягів.

     Терміновий друк фотографій, картин і репродукцій на полотні - це сучасне рішення для оформлення інтер'єру будинків, квартир і офісів, розважальних і бізнес-центрів, ресторанів, особливо часто застосовується на виставкових площах. Терміновий друк на полотні від компанії Print-S!

Печать фотографий на холсте

Сім пунктів для замовлення широкоформатного друку або плоттерной порізки не виходячи з дому.
 • З питань вибору матеріалу, прорахунку, оплати замовлення зв'язатися з менеджерами компанії Print-S за номерами телефону (044) 222-70-77, (063) 222-70-77 VIBER, Telegram, (067) 790-70-77, (050) 310-70-77
 • Підготувати макет під широкоформатний друк або плотерну порізку самостійно або замовити макет у нашого дизайнера по телефону: (063) 222-70-77, E-mail: info@print-s.com.ua
 • Готові макети відправляєте поштою: info@print-s.com.ua, або через файлообмінник https://fex.net/ (якщо макети занадто важкі для пошти)
 • При наявності макета менеджери Print-S зроблять точний прорахунок замовлення, і на Вашу електронну пошту буде відправлений Прорахунок на оплату
 • 100% оплата
 • Після оплати Ваше замовлення буде готовий через пару годин. Замовлення виконується онлайн, без тарифу за термінову і цілодобову роботу!
 • Доставка по Києву і Україні від Print-S
ПОЛОТНО
МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ - 1м2 Знижки та акції на широкоформатний друк і інші послуги друку 720dpi стандартна 1440dpi фотоякість
Полотно ART Canvas for Eco-solvnet 380г/м2 (матовий) ширина 0,61м. 1,07м. 1,27м. 1,52м. 2,5м. 3,2м. 2,5м. 3,2м. бавовна, Китай664 грн / м2751 грн / м2
Полотно ART Canvas Eco-solvnet 380г/м2 (напівглянець / ефект лаку) ширина 1,07м. 1,27м. 1,52м. бавовна, Китай664 грн / м2751 грн / м2
Полотно ART Canvas Eco-solvnet 390г/м2 (матовий) ширина 1,62м. бавовна, Німеччина-- грн / м2-- грн / м2
ТЕКСТИЛЬ BLOCKOUT
МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ - 4м2 1440dpi фотоякість
Текстиль blockout 235г/м2 (матовий) ширина 2,5м. 3,2м. Корея743 грн / м2
ВИГОТОВЛЕННЯ МАКЕТІВ ПІД ДРУК, ПОРІЗКА
МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ - 150грн.
Вимоги до макетів під широкоформатний друк мин. зам. 150 грн.
Вимоги до макетів під плоттерну порізку мин. зам. 150 грн.
Вимоги до макетів під УФ-друк мин. зам. 150 грн.
Комментарии
Иван Самокиш 17 окт 2016 в 21:17#Ответить
Офигенно напечатали
Быстро очень все сделанно было, качество печати классное, доставили на следующий день. Печатал картину для друга в подарок. Буду еще печатать что то в будущем. Рекомендую!
Дмитрий 01 июл 2016 в 10:09#Ответить
Замечательная печать.Замечательный дизайнер.Слов нет. Молодцы ребята,мо ло д цы. Напечатали политкарту на холсте ,просто чудо а не карта получилась.
Андрей 15 июн 2015 в 23:30#Ответить
Спасибо за сервис! Печатал диплом, заказ был обработан и напечатан в течении двух часов. Качество на высоте!Спасибо за индивидуальный подход! Отдельное спасибо дизайнеру! Чувствуется профессионализм коллектива. Виден грамотный подход к организации и ведению бизнеса. Буду в дальнейшем использовать Ваш сервис. Успехов Вам!
master 04 июл 2015 в 14:49#Ответить
Андрей, Спасибо за хороший комментарий, для этого и работаем! Наше производство для Вас работает круглосуточно и без очереди :)
--
С Уважением, команда Print-S

ОтменитьДобавить комментарий

інформація
Стандарти форматів паперу

Стандарти форматів паперу для широкоформатного друку

Вимоги до макетів під УФ-друк

Вимоги до макетів під УФ-друк, СМYK + Білий, УФ-друк білилами

Вимоги до макетів під порізку

Вимоги до макетів під плоттерну порізку

Дивіться інші послуги
Плотерна порізка

Плотерна порізка плівки ORACAL, RITRAMA і ін.

Друк на фотопапері

Терміновий друк на фотопапері

Дизайн, изг. макетів під порізку

Дизайн, виготовлення макетів під плоттерну порізку (висікання)