Про компанію Print-S - поліграфія, широкоформатний друк

Компанія Print-S і я, Сергій Іонов, генеральний директор компанії в області широкоформатного друку, вітаємо Вас. Команда прекрасних фахівців, вже багато років спеціалізується на виготовленні поліграфічної продукції найвищої якості, з радістю допоможе Вам з рішенням ваших завдань на довгостроковій основі і за найвигіднішими для Вас цінами.

Print-S - високоякісний широкоформатний друк цілодобово і без вихідних

З моменту свого створення компанія Print-S активно розвивається і на сьогоднішній день вже міцно займає лідируюче положення серед аналогічних виробництв на Україні. Власна технічна база повного циклу дозволяє пропонувати Вам великий спектр послуг друку будь-яких форматів на різних матеріалах.

Особливості нашої компанії - широкий асортимент продукції, максимальна лояльність до всіх клієнтів, стабільність роботи, використання останніх інновацій і найсучасніших програм з управління кольором. І що особливо важливо - доступність в будь-який час доби!

Зовнішні рекламні компанії, оформлення інтер'єрів і виставок (в тому числі ексклюзивні замовлення) ось невелика частина основних послуг компанії широкоформатного друку Print-S.

Колектив компанії невпинно працює в форматі 24/7, цілодобово і у вихідні, забезпечуючи кожного замовника терміново необхідними широкоформатними принтами. Двері Print-S відкриті в будь-який зручний для вас час (навіть вночі)!

Послуги Print-S включають в себе

 • виготовлення макетів під широкоформатний друк, плоттерна порізку
 • друк банерів;
 • виготовлення прапорів;
 • виготовлення стікерів, наклейок;
 • плотерна порізка;
 • друк фотошпалер, широкоформатних фотографій;
 • оформлення виставкових стендів та вітрин.
 • друк на самоклеючій плівці (Oracal, Orafol, RITRAMA, Hexis, ARB, Solex, M3);
 • друк плакатів, постерів;
 • друк на полотні, натяжка на підрамник;
 • друк наклейок;
 • ламінування;
 • обклеювання брендування: автомобілів, катерів, ліфтів, холодильників, магазинів і т.д.
 • монтаж з автокрана.

Широкоформатний друк в інтер'єрі відкриває нову сторінку дизайнерських рішень. Саме ця опція прикрасить внутрішню обробку Вашої квартири або офісу, роблячи обстановку унікальною і неповторною.

Чому варто віддати перевагу Print-S?

Ринок сьогоднішнього дня переповнений пропозиціями компаній, що займаються широкоформатним друком. Тоді чому саме ми? Все гранично просто: особливість Print-S - вміння зосередитися на вирішенні завдань клієнта. Кому потрібна безглузда демонстрація майстерності дизайну без орієнтації на запити замовника? Ми не тільки розповідаємо в теорії про високу якість: група професіоналів Print-S звикла доводити свої слова на практиці, а цим можуть похвалитися одиниці.

Від Вас, потенційний клієнт, нам потрібна лише точне формулювання технічного завдання і прагнення отримати чудовий продукт на виході. Print-S, в свою чергу, виправдає Ваші очікування та надасть бездоганний дизайн-макет будь-якого тиражу і формату.

Особисто я як господар виробництва гарантую, що наша команда запропонує Вам найвигідніший шлях виконання замовлення в будь-якому відгалуженні широкоформатного друку і подальшої постпечатной обробки, уважно прислухається до кожного Вашого побажання, вивчить всі вимоги, щоб реалізувати індивідуально Ваші рекламні завдання. Наші дизайнери втілять в життя будь-яку ідею, а сучасні матеріали та обладнання брендових виробників в арсеналі компанії Print-S - японські друковані пристрої EPSON, MIMAKI, MUTOH, ламінуючі Royal Sovereign виробництва США та канадські принтери для зовнішньої реклами Flora LJ-3208P, - останній штрих , заставу високоякісного і швидкого виконання Ваших замовлень.

Ми пропонуємо Вам замовити широкоформатний друк на банері, поліпостерной папері, що самоклеїться плівці в Києві, а також будь-якому іншому місті України. Роки ефективної роботи майстрів компанії зробили бренд Print-S символом надійного партнерства, з яким розумна ціна послуг, максимально стислі терміни втілення Ваших ідей в життя і продуктивність рекламної кампанії складуть приємний бонус до досягнення поставлених перед собою цілей.

Наше кредо - суто індивідуальний підхід, здійсненний для кожного конкретного випадку. Масштабна PR-акція, яскравий рекламний плакат, що запам'ятовується креативна виставка - зв'яжіться з нами, і ми допоможемо підібрати оптимальний варіант з багатогранного арсеналу професійних опцій широкоформатного друку.

Наші послуги
Інтер'єрний друк

Широкоформатний інтер'єрний друк

Виготовлення стікерів і етикеток

Виготовлення та друк стікерів і етикеток на самоклейках

Друк постерів

Друк постерів на замовлення - швидко і якісно

Термінова Поліграфія

Термінова Поліграфія, виготовлення замовлення за одну добу

Друк на оракалі

Друк на оракалі - самоклеющейся плівці

Друк плакатів

Друк плакатів будь-яких розмірів

Сім пунктів для замовлення широкоформатного друку або плоттерной порізки не виходячи з дому.
 • З питань вибору матеріалу, прорахунку, оплати замовлення зв'язатися з менеджерами компанії Print-S за номерами телефону (044) 222-70-77, (063) 222-70-77, VIBER (067) 790-70-77, (050) 310-70-77
 • Підготувати макет під широкоформатний друк або плотерну порізку самостійно або замовити макет у нашого дизайнера по телефону: (063) 222-70-77, E-mail: info@print-s.com.ua
 • Готові макети відправляєте поштою: info@print-s.com.ua, або через файлообмінник https://dropmefiles.com/ (якщо макети занадто важкі для пошти)
 • При наявності макета менеджери Print-S зроблять точний прорахунок замовлення, і на Вашу електронну пошту буде відправлений Прорахунок на оплату
 • 100% оплата
 • Після оплати Ваше замовлення буде готовий через пару годин. Замовлення виконується онлайн, без тарифу за термінову і цілодобову роботу!
 • Доставка по Києву і Україні від Print-S