Широкоформатний плоттер HP Designjet 510 610 мм: короткий огляд моделі

Плоттер HP Designjet 510 610 ммЗапити невеликих студій широкоформатного друку  задовольнить доступний автономний плотер HP Designjet 510. З його допомогою швидкий і зручний спосіб досягнення вражаючих результатів перестане бути міфом, а чіткі лінії у поєднанні з відмінною якістю зображення негайно з'являться в будь-якому офісі.

Принтер прийшов на зміну плотеру 500 та 800 зразків. Варто наголосити на тому, що 500 модель була і залишається однією з ряду самих ходових варіантів. Характерні риси пристроїв такого типу – невибагливість та ефективна працездатність. Апарат HP Designjet 510 дозволить реалізувати завдання будь-якої складності у мінімальний термін, не відбиваючись при цьому на візуальній якості проектів.

Можливості апарату включають декілька необхідних параметрів, до розгляду яких ми безпосередньо і переходимо. По-перше, не можна не помітити зручність друку великоформатних креслень у межах малої фірми чи офісу. Проекти САПР тепер можуть бути виконані з повним контролем якості та видатків ресурсу. Приємне доповнення – швидке одержання готової картинки зі швидкістю до 55 с на документ А1 та опція прямого друку HP-GL/2. Другим плюсом пристрою стала незмінно висока продуктивність, відмінна якість друку в композиції з чіткістю ліній. Потенційний клієнт вашої рекламної компанії буде вражений професійним підходом до справи, який забезпечить плоттер: оптимізований дозвіл 2400 x 1200 пікселів на дюйм передасть найдрібніші деталі картинки з мікроскопічною точністю. Складні файли можна обробити із використанням оперативної пам'яті в 160 Мб.

Зупинимося на технічних параметрах продукту. Плоттер HP Designjet 510 має 4 друкуючі голови та 4 картриджі. Час друку кольорового зображення ISO N5 (звичайний режим, глянсовий папір формату D) становить 7 хвилин для однієї сторінки, аналогічне зображення в чорновому режимі займе 2,5 хв/стор. для реалізації; лінійний графік як у кольоровому, так і в ч/б виконанні виготовиться зі швидкістю 31 відбитка формату А1 на годину (точність друку ліній при цьому дорівнює 0,2%). Під час експлуатації принтера використовуються картриджі HP 28 та 69 мл для більш економічного друку відповідно до потреб замовника. Додатковий комфорт користування забезпечить інтуїтивна панель керування.

Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Наші послуги
Широкоформатний друк фото

Широкоформатний друк фотографій великого розміру

Термінова Поліграфія

Термінова Поліграфія, виготовлення замовлення за одну добу

Ламінування

Широкоформатне ламінування великих форматів

Друк наклейок

Друк наклейок на плівці і прозорій плівці недорого

Друк на оракалі

Друк на оракалі - самоклеющейся плівці

Плотерна порізка

Плотерна порізка плівки ORACAL, RITRAMA і ін.