Широкоформатні принтери зі вбудованим модулем Wi-Fi і доступом до Інтернету від HP

Принтери Designjet T120 та T520 лінії ePrinter

Фірма HP представляє перші варіанти реалізації широкоформатного хмарного друку. Ними стали дві моделі: принтери Designjet T120 та T520 лінії ePrinter.

Мініатюрний апарат технічної лінійки, ширина друку якого дорівнює 610 мм, - принтер HP Designjet T120 серії ePrinter має вбудовану частину для приміщення паперу формату А3, а також має функцію фронтального завантаження рулону. Навігація та друк максимально спрощені завдяки повнокольоровому сенсорному екрану. Оптимальна роздільна здатність 1200 dpi – запорука акуратних ліній, товщина яких варіюється від нижньої позначки 0,04 мм.

HP Designjet T520 – модель, яку вже на сьогоднішній день можна придбати в широкому доступі у двох варіантах, з шириною друку 915 і 610 мм. Пристрій характеризується вдвічі підвищеною продуктивністю та роздільною здатністю, якщо проводити аналогію з Designjet 510. Апарат здатний надрукувати документ формату А1 всього за 35 секунд завдяки 1 Гб пам'яті та підтримці технології HP-GL/2. Роздільна здатність 2400 dpi мінімізує початкову товщину лінії до 0,02 мм.

Обидва варіанти є єдиними широкоформатними пристроями друку із вбудованим модулем Wi-Fi. Сучасний драйвер став базою точного попереднього перегляду, що, своєю чергою, економить як час, а й матеріальні кошти.

Паралельно з релізом нових принтерів відбувся анонс безкоштовної інтернет-служби HP Designjet ePrint & Share для професіоналів у галузі проектування та будівництва, а також архітектури. Служба є запорукою якісного хмарного друку та спільного доступу до документів різних гаджетів (смартфонів, ноутбуків та планшетів) на базі Android або iOS, а також сенсорного екрана принтера лінії ePrinter.

Потенційні можливості хмарної служби можуть похвалитися такими параметрами:

  • онлайн-історія друку, що дозволяє роздрукувати копію проекту наново;
  • надсилання завдань друку за допомогою електронної пошти на принтер HP Designjet серії ePrinter;
  • одночасний доступ до кількох ресурсів FTP;
  • зручна функція спільного доступу до файлів.

Апарат HP Designjet T120 є у світовому продажу вже з 1 жовтня, а його рекомендована роздрібна ціна склала 1000 доларів США. Продажі моделей HP Designjet T520 стартували в цей же час із ціновою оцінкою в 1800 та 2500 умовних одиниць відповідно.

Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Наші послуги
Друк банерів

Друк банерів: широкоформатний друк та виготовлення банера

Друк прапорів

Друк прапорів на тканині

Зробити замовлення в інтернеті

Зробити замовлення від дизайну до доставки не виходячи з дому

Мобільні конструкції

Мобільні виставкові конструкції

Друк на оракалі

Друк на оракалі - самоклеющейся плівці

Термінова Поліграфія

Термінова Поліграфія, виготовлення замовлення за одну добу