Ряд широкоформатних принтерів від Canon - оптимальне рішення для передачі великоформатних зображень

Робота з тривимірними проектами та комплексними географічними даними – завдання далеко не з легких: щоб підготувати плани будівель, оформити великоформатні документи, доводиться витрачати чимало часу. Лінійка широкоформатних принтерів Canon дає можливість оптимізувати високотехнологічний процес, тому перейдемо до більш детального її опису.

Пристрій imagePROGRAF MFP є комплексним апаратом

Моделі iPF510 (17” (формат A2),iPF605, iPF610/iPF650/iPF655 (24”),iPF710, iPF750/iPF755 (36”) та iPF815/iPF825 (44” (формат B0) характерні простотою управління і HP -GL/2 та HP RT.

Пристрій imagePROGRAF MFP є комплексним апаратом з функціями копіювання, сканування, збереження отриманої графічної інформації у файл з подальшою можливістю друку або надсилання електронною поштою.

Графіка отримує відмінну деталізаціюВсі принтери ряду Canon включають 5-кольорову систему чорнила на основі пігменту і барвника; вона відрізняється широким спектром відтінків і здатна відтворювати найтонші лінії і дрібний текст з високою точністю, графіка ж отримує відмінну деталізацію як додатковий бонус. Правильність заздалегідь визначеного положення чорнила малюнка дорівнює ±0,1%, що дозволяє досягти роздільної здатності 1200 точок на дюйм і мінімальної ширини лінії 0,02 мм.

Модель iPF815/iPF825 справляється з друком формату A1 за 24 с, а A0 за 45 секунд

Ряд апаратів для реалізації широкоформатного друку виробника Canon має можливість ефективного друку: наприклад, модель iPF815/iPF825 справляється з друком формату A1 за 24 с, а A0 за 45 секунд. Існує опція гарячої заміни чорнильниць (для пристроїв iPF650, iPF655, iPF750, iPF755, iPF815, iPF825),яка забезпечить безперервну роботу принтера. Всі без винятку нові моделі фірми підтримують друк без полів, що мінімізує час, необхідний остаточної обробки.

Декілька слів про підвищену зручність використання ряду пристроїв. Система фронтального завантаження матеріалу дозволяє без зайвих витрат часу міняти папір та в умовах обмеженого простору. Інноваційним моделям властива компактність, вбудована зручна система фронтального завантаження та автоматичного укладання до 20 відбитків A1 (iPF650 та iPF655) або 20 відбитків A0 (iPF750 та iPF755) у стопку. У панелі керування принтерів ви знайдете кілька бонусних функцій – збереження настройок матеріалів для друку, таймер друку з інформацією про час для кожного окремого відбитка та автоматичне визначення невідповідності типу паперу.

Зниження витрат на широкоформатний друк

Canon дбає про прибутковість вашого бізнесу або збереження фінансів і втілює в інноваційних пристроях зниження витрат на широкоформатний друк, завдяки якому стандартна витрата чорнила зменшується приблизно на 50%. Новий софт eMaintenance дозволяє контролювати продуктивність техніки, не забуваючи стежити за терміном служби зап-частин та витратних матеріалів.

Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Наші послуги
Дизайн, изг. макетів під порізку

Дизайн, виготовлення макетів під плоттерну порізку (висікання)

Друк на оракалі

Друк на оракалі - самоклеющейся плівці

Наклейки, стікери з ламінуванням

Виготовлення наклейок, стікерів з ламінуванням

Ламінування

Широкоформатне ламінування великих форматів

Друк постерів

Друк постерів на замовлення - швидко і якісно

Друк на фотопапері

Терміновий друк на фотопапері