Реалізація широкоформатного друку на Oracal: специфіка, види та можливості

Одним із видів широкоформатного друку, поширених на сьогоднішній день, став друк зображень на плівці Oracal. Опція успішно реалізується для оформлення вітрин, виготовлення табличок, вивісок, обклеювання транспорту, оснащення місць продажу. Спосіб досить зручний, простий, відрізняється високою якістю та доступною ціною.

Термін експлуатації плівки Oracal обмежується роком

Термін експлуатації плівки Oracal обмежується роком рекламної продукції зовнішнього характеру; якщо ви плануєте помістити виріб всередині приміщення, час використання взагалі не матиме чітких рамок.

Самоклеюча плівка Oracal

Самоклеюча плівка Oracal - м'який аналог ПВХ, що існує в декількох варіантах:

  1. Глянцеві і матові – найбільш популярні види плівки для широкоформатного друку. Вони можуть бути використані як зовнішньої, так і для інтер'єрної рекламної кампанії. Поверхня матової плівки допускає нерівності мікроскопічного масштабу, а глянсовий продукт, у свою чергу, повинен бути гладким.
  2. Прозорі, непрозорі, транслюцентні (по-друге – світлорозсіюючі) типи Oracal. Найпоширеніші з них – непрозорі: вони максимально стійкі до негативних зовнішніх впливів, відрізняються підвищеною міцністю та порівняно низькою ціною. Світлорозсіювальні аналоги можна використовувати для світлової реклами (сітілайти, об'ємні літери з підсвічуванням, світлові вивіски). Прозорі плівки – оптимальний вибір для обклеювання вітрин та для виконання об'ємного вітража.
  3. Транспортні плівки, отримали найменування, з практичного застосування. Цей вид Oracal необхідний для обклеювання суден. Характерними рисами продукту є висока стійкість до впливів зовнішнього середовища: ультрафіолетових променів, поривів вітру та підвищеної вологості.
  4. Світлонакопичувальні плівки Oracal. Вони здатні збирати промені сонця вдень, потім випромінюючи в темний час доби. Сфера застосування – попереджувальні знаки на дорогах.
  5. Плівки, що відбивають світло. Oracal такого типу використовується для реклами на узбіччях доріг і дорожніх знаків.
  6. Односторонні плівки. Особливість продукції полягає в тому, що вона має велику кількість отворів, призначених для обклеювання вікон транспорту чи приміщень. У результаті людина, що знаходиться за вікном, добре бачить те, що відбувається на вулиці, а дивиться на таке вікно ззовні - помічає якісно надруковану картинку.

Плівка Oracal може стати незамінною для будь-якої рекламної кампанії, а багатогранність видів забезпечить кваліфікований підхід незалежно від цільового призначення продукту. Для найкращого результату при замовленні повнокольорового широкоформатного друку на Oracal обов'язково зверніть увагу на послугу ламінування, щоб зображення тішило вас якістю, яскравістю та приваблювало потенційних клієнтів компанії.

Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Наші послуги
Плотерна порізка

Плотерна порізка плівки ORACAL, RITRAMA і ін.

Зробити замовлення в інтернеті

Зробити замовлення від дизайну до доставки не виходячи з дому

Друк банерів

Друк банерів: широкоформатний друк та виготовлення банера

Ламінування

Широкоформатне ламінування великих форматів

Наклейки, стікери з ламінуванням

Виготовлення наклейок, стікерів з ламінуванням

УФ-друк на пластику

УФ друк на пластику, ПВХ