Принтери UV-LED: особливості, коротка характеристика і можливості пристроїв компанії «САН»

УФ-принтери, що мають більш строгу міжнародну назву UV-LED, відрізняються від інших струменевих конструкцій тим, що в них задіяні чорнила, які здатні перетворюватися на полімер під впливом ультрафіолетового випромінювання. Світлодіодні ультрафіолетові блоки в цьому випадку відіграють роль джерела випромінювання, тоді як решта пристроїв застосовують з аналогічною метою лампи різних видів.

Виявляється, що в Росії вже зайнялися розробкою унікальних принтерів для друку практично на будь-якій поверхні, включаючи воду, і навіть більше: команда «Інноваційної компанії САН» випускає до них наночорнила, що дозволяють створювати зображення у форматі 3D. Серйозність проекту підтверджується наявністю покупців із понад 50 країн, тому варто детальніше проникнути у функціонування унікальних принтерів, ультрафіолетових світлодіодів та спеціальних чорнил для них.

Олег Марков, менеджер проекту та паралельно з тим хімік-розробник «САН» стверджує, що з реалізацією ідеї інженерів, що стосується інноваційного способу друку, команді вдалося вперше у світі створити працездатну технологію друку із залученням УФ-світлодіодів як джерело випромінювання для затвердіння. Метод вже запатентований у Росії, очікується завершення розгляду міжнародної патентної заявки, яка також своєчасно подана. Продукт «САН» – модель NEO UV-LED Evolution – робить можливим друк на широкому спектрі матеріалів, не виключаючи неоднорідні поверхні завдяки технології УФ-світлодіодного затвердіння та спеціально розробленим чорнилом, які можуть триматися на практично будь-яких конструкціях. Друк на нерівностях поки що супроводжується погіршенням якості: закономірно, що чим далі матеріал, що запечатується, розташований від друкуючих головок, тим інтенсивніше відбувається розпилення чорнила, що, у свою чергу, негативно позначається на деталізації і чіткості кінцевого продукту.

Експертиза на безпеку в НДІ Харчування РАМН показала, що принтери та чорнило від компанії «САН» абсолютно прийнятні для використання і не шкодять здоров'ю. Що стало причиною цього? Ряд практичних рішень: продукція стійка до впливу факторів навколишнього середовища, до переліку яких входять і високі температури, чорнило містить наночастинки у зв'язаному стані, а також герметичність системи подачі чорнила.

Максимальна роздільна здатність друку на банері з використанням технології становить 720х1440 dpi. Відомо, що комплектуючі для принтерів – власні розробки САН, що підтверджується 16 патентами. На жаль, сьогоднішній рівень розвитку мікроелектроніки та механіки в Росії змушує купувати частину елементної бази за кордоном.

Хочеться вірити, що подальші розробки та виробничі можливості Новосибірська не зупиняться на досягнутому, прогресуючи день за днем та даруючи нові способи реалізації широкоформатного друку на новому рівні.

Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Наші послуги
Виготовлення стікерів і етикеток

Виготовлення та друк стікерів і етикеток на самоклейках

Друк прапорів

Друк прапорів на тканині

Плотерна порізка

Плотерна порізка плівки ORACAL, RITRAMA і ін.

Друк наклейок

Друк наклейок на плівці і прозорій плівці недорого

Широкоформатний друк фото

Широкоформатний друк фотографій великого розміру

Зробити замовлення в інтернеті

Зробити замовлення від дизайну до доставки не виходячи з дому