Швидке пристрій широкоформатного друку - принтер SureColor SC-S50610 від Epson

Сфера широкоформатного друку у комерційному аспекті поповнюється новим екосольвентним гаджетом – принтером Epson SureColor SC-S50610 (64″). Оригінальна струминна технологія друку Epson Micro Piezo та чорнило Epson UltraChrome GS2 поєднуються в дует високоякісної реалізації зовнішньої реклами, постерів, банерів, виставкового оформлення, друку на автомобільній плівці та багатьох інших опцій. Установка в девайсі двох друкованих голів Epson Thin Film Piezo і паралельне використання двох комплектів картриджів помітно підвищили швидкість друку: тепер параметр досяг позначки 50 квадратних метрів за годину. Висока продуктивність також зобов'язана вбудованому сушінню та потенційної можливості залучення додаткового елемента сушіння, що вже залежить від бажання користувача.

Чорнило Epson Thin Film Piezo

Чорнило Epson Thin Film Piezo стало базою для розробки нових покращених чорнил Epson UltraChrome GS2. Новий матеріал заправки принтера, у свою чергу, позбавлений характерного для сольвентного чорнила різкого неприємного запаху та небезпечних для здоров'я компонентних складових (наприклад, нікелю). Це означає, що експлуатація принтера Epson SureColor може відбуватись у закритому приміщенні без додаткової вентиляції. Щоб поліпшити екологічність девайсу, також було вдосконалено формулу жовтого чорнила.

Epson UltraChrome GS2

Модель дозволяє досягти високої світлостійкості: відбитки, виготовлені на основі чорнила Epson UltraChrome GS2, можуть бути використані поза приміщеннями. Це не відбивається на їхньому вицвітанні протягом трьох років без захисної ламінації. Собівартість друку знижується за допомогою підвищення ресурсу картриджів та послідовної заміни кожного з них у разі недостатньої продуктивності. Таким чином система установки носіїв значно мінімізує труднощі, пов'язані з роботою на принтері. Потенційний користувач може контролювати завантаження рулонів як з тильного боку, так і з фронтальної частини апарату. Насамперед для встановлення масивних рулонів необхідні були дві людини, але тепер прогрес унікального рулонного кріплення справляється з поставленим завданням за участю одного оператора. Крім цього, для роботи з рулонами вагою 80 кг продумана можливість встановлення додаткової конструкції для габаритних, «важких» носіїв. Модель Epson SureColor SC-S50610 з'явиться у продажу наприкінці листопада. Орієнтовна вартість пристрою варіюється від початкової позначки 35 тисяч доларів.

Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Наші послуги
Друк плакатів

Друк плакатів будь-яких розмірів

Натяжка полотна на підрамник

Натяжка полотна на підрамник, доробка будь-якими видами багета, роботи з паспарту, склом, антирами з акрилом

Друк на фотопапері

Терміновий друк на фотопапері

Друк наклейок

Друк наклейок на плівці і прозорій плівці недорого

Дизайн, изг. макетів під порізку

Дизайн, виготовлення макетів під плоттерну порізку (висікання)

УФ-друк на пластику

УФ друк на пластику, ПВХ