Сучасні технології та надійне обладнання, що застосовуються для широкоформатного друку

На сьогодні залучення широкоформатного друку стало максимально поширеним

На сьогоднішній день задіяння широкоформатного друку стало максимально поширеним і ефектним способом отримання високоякісних кольорових картинок великого розміру. Широкий спектр носіїв, що постачаються у вигляді листів та рулонів, допомагають створити яскравий продукт. Матеріали можуть включати як паперові, тканинні і плівкові засоби, так і спеціальні сіткові покриття. Сучасні технології та надійне обладнання, що застосовуються для реалізації широкоформатного друку, гарантують отримання відмінних кольорових зображень будь-якого розміру, включаючи хмарно великий варіант. Принтер для широкоформатного комерційного друку являє собою досить масивний апарат, що займає в деяких випадках ціле приміщення. Дизайнерська складова також не обходиться без комп'ютеризації для успішнішої підготовки макетів потенційного продукту.

Переваги широкоформатного друку

Перейдемо до переваг широкоформатного друку. По-перше, не можна не приділити належної уваги щодо невисокої вартості реклами, що здійснюється у вигляді масштабного друку. Якщо порівняти опцію з фінансовими втратами підприємця-початківця при використанні преси або телебачення, можна стверджувати одне: широкоформатний друк користуватиметься величезним попитом для тих, хто не бажає ризикувати, роблячи значні капіталовкладення на стартовому етапі розвитку власної справи.

Наружная широкоформатная печать

Залежно від вектора використання процесу виділяють інтер'єрний і зовнішній друк. Зовнішній широкоформатний друк виконується із залученням специфічних матеріалів, що мають підвищену стійкість до несприятливих впливів навколишнього середовища.

Здійснення широкоформатного друку на папері

Перша з наведених вище опцій менш вимоглива в цьому плані: тут першочерговою стає якість нанесення зображення та його висока роздільна здатність. Здійснення широкоформатного друку на папері характерно низькою собівартістю, якщо проводити паралель з іншими матеріалами. Але це, на жаль, знижує термін експлуатації продукту, обмежуючи його період одним-двома місяцями. Широкоформатний друк наклейок на самоклеючій плівці для оформлення стендів, рекламних площ громадського транспорту та торгових точок має величезний плюс: виглядає барвисто, строкато і яскраво, а головне – має підвищену стійкість до різноманітних пошкоджень.

Найбільш прогресивний метод друку на сьогодні характеризується використанням УФ-отверждаемого чорнила. Такий спосіб має ряд позитивних моментів: застосування практично будь-якого носія, економічність, абсолютна безпека для здоров'я людини (відсутність у компонентному складі чорнила шкідливих домішок),що дає можливість застосовувати широкоформатний друк для оформлення інтер'єру.

Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Наші послуги
Друк на оракалі

Друк на оракалі - самоклеющейся плівці

Зробити замовлення в інтернеті

Зробити замовлення від дизайну до доставки не виходячи з дому

Друк банерів

Друк банерів: широкоформатний друк та виготовлення банера

Друк постерів

Друк постерів на замовлення - швидко і якісно

Друк фотошпалер

Печать фотообоев на стену в офис, спальню и тд.

Мобільні конструкції

Мобільні виставкові конструкції