Поняття про якість широкоформатної продукції

Якість широкоформатного друку

Збираючись скористатися тими чи іншими послугами, кожен цікавиться критеріями якості, отже – ставить собі питання: «На що насамперед звернути увагу, щоб отримати гідний варіант?» Суть залишається незмінною і для широкоформатного друку та виготовлення наклейок. Тому ми поспішаємо ознайомити вас із низкою факторів, що впливають на виконання продукції, щоб при подальшому виборі ви не зіткнулися з дискомфортом від нестачі інформації.

Повинні помітити, що якість широкоформатного друку залежить від таких моментів: матеріалу, обраного замовником (природно, що кожен з них характеризується своїми параметрами вимог),обладнання, на якому відбувається друк (важливі можливості струменевого плоттера),та останній, але не менш значущий елемент – грамотно підготовлений прототип.

Про зовнішню рекламу високої якості

Центральною відмінністю, що визначає якість широкоформатного друку, можна без сумнівів назвати роздільну здатність широкоформатного обладнання (плоттера). Цей параметр вимірюється тільки в точках на квадратний дюйм і на сучасних принтерах, як правило, варіюється від 180 до 2880 dpi. Простежується очевидна закономірність: що вище дозвіл плоттера, то чіткіше і якісніше зображення отримає замовник. Найчастіше для зовнішньої реклами, що реалізується за допомогою постера для щитів, перетяжки або брандмауера, використовують обладнання з роздільною здатністю 180-360 пікселів на дюйм. Пояснити це досить просто: зображення розташовуватиметься на великій відстані від очей, а тому недоліки дозволу друку цілком допустимі.

Коли йдеться про зовнішню рекламу високої якості, не можна обійтися без обладнання з роздільною здатністю від 720 до 1440 dpi. Подібне значення дозволу є обов'язковим для рекламної продукції, яка в процесі експлуатації перебуватиме в безпосередній близькості від очей клієнтів. Банери у внутрішньому просторі приміщень (наприклад, виставкові центри) вдаються до такої якості. Для плівки, що самоклеїться, дозвіл, до речі, також не став останнім з параметрів. Її області застосування охоплюють широкий спектр послуг: маленькі етикетки, вітрини магазинів та багато іншого, без чого складно уявити динамічний ритм життя сучасної людини.

Вибираючи широкоформатний друк для реалізації своїх ідей, обов'язково враховуйте це

Вибираючи широкоформатний друк для реалізації своїх ідей, обов'язково враховуйте параметри, що визначають якість продукції, щоб не вносити корективи або, що гірше, наново виготовляти проект.

Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Наші послуги
Ламінування

Широкоформатне ламінування великих форматів

Дизайн, изг. макетів під порізку

Дизайн, виготовлення макетів під плоттерну порізку (висікання)

Зробити замовлення в інтернеті

Зробити замовлення від дизайну до доставки не виходячи з дому

Друк на фотопапері

Терміновий друк на фотопапері

Друк наклейок

Друк наклейок на плівці і прозорій плівці недорого

Термінова Поліграфія

Термінова Поліграфія, виготовлення замовлення за одну добу