Особливості сольвентной широкоформатного друку

Багато хто з нас може зіткнутися з терміном «сольвентний друк», перегортаючи сторінки віртуальних ресурсів. На жаль, далеко не кожен має достатньо інформації про такий вид широкоформатного друку. Тому в нашому невеликому огляді ми спробуємо розкрити область застосування, різницю чорнила для принтерів, основи формування колірної гами та інші атрибути сольвентного друку.

Щоб керувати принтером, використовується додатковий софт.

Відмінність від поліграфії з широкоформатною повнокольоровою печаткою сольвентного варіанту полягає в тому, що ряд виробників, які віддають перевагу альтернативному стандартному способу вид друку, задіює фіксовану величину пікселів растру. Програмне забезпечення під назвою «Raster Image Processor» – один із растрових процесорів, який приходить на допомогу у цій нелегкій справі. Щоб керувати принтером, використовується додатковий софт.

Вибір сольвентного чорнила дає можливість друкувати на різноманітних ПВХ-матеріалах

Вибір сольвентного чорнила дає можливість здійснювати друк на різноманітних ПВХ-матеріалах, наприклад: глянсовій та матовій самоклеючій плівці, банерній тканині, будівельній сітці, прапорній тканині, бекліті і так далі. Основа чорнила для сольвентного друку - розчинник, що взаємодіє з полівінілхлоридом і проникає в матеріал для друку. Завдяки такій консистенції виготовлений продукт не вигоряє на сонці протягом трьох років експлуатації, підвищується його стійкість до негативних механічних впливів із зовнішнього боку. У цьому полягає основна перевага сольвентної фарби над аналогами на водній основі.

Сольвентний друк може успішно реалізуватися на багатьох носіях

Сольвентний друк може успішно реалізуватися на багатьох носіях. Самоклеюча плівка з вінілу, наприклад, призначена для подальшої наклейки зображень на різні поверхні (метал, дерево, пластик або скло). Банерна тканина розглядається тоді, коли потрібно виготовити бігборди, розтяжки, а також надрукувати габаритні брандмауери, які згодом монтують на будинки. Банери найбільш популярні через свою високу щільність, що підвищує матеріальну вигоду з точки зору рентабельності процесу в цілому для замовника. Бекліти допомагають у рекламному бізнесі, прикрашаючи конструкції зі світловими ефектами зображень: яскравим прикладом стануть строкаті вивіски або світлові короби.

Варто зупинитися на головному, умовах використання сольвентного друку. По-перше, приміщення для сольвентного плоттеру обов'язково має бути обладнане потужною витяжкою, щоб видалити небезпечні випари, що з'являються в процесі висихання сольвентного чорнила. Фарби для такого способу друку мають неприємний запах і характерні шкідливими для здоров'я людини сполуками. Вочевидь, кожна технологія включає у собі як переваги, а й недоліки. У цьому неважко переконатися, розглянувши основні моменти сольвентного друку.

Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Наші послуги
Ламінування

Широкоформатне ламінування великих форматів

Інтер'єрний друк

Широкоформатний інтер'єрний друк

Термінова Поліграфія

Термінова Поліграфія, виготовлення замовлення за одну добу

Друк банерів

Друк банерів: широкоформатний друк та виготовлення банера

Мобільні конструкції

Мобільні виставкові конструкції

Друк наклейок

Друк наклейок на плівці і прозорій плівці недорого