Особливості сольвентной широкоформатного друку

Багато хто з нас може зіткнутися з терміном «сольвентний друк», перегортаючи сторінки віртуальних ресурсів. На жаль, далеко не кожен має достатньо інформації про такий вид широкоформатного друку. Тому в нашому невеликому огляді ми спробуємо розкрити область застосування, різницю чорнила для принтерів, основи формування колірної гами та інші атрибути сольвентного друку.

Щоб керувати принтером, використовується додатковий софт.

Відмінність від поліграфії з широкоформатною повнокольоровою печаткою сольвентного варіанту полягає в тому, що ряд виробників, які віддають перевагу альтернативному стандартному способу вид друку, задіює фіксовану величину пікселів растру. Програмне забезпечення під назвою «Raster Image Processor» – один із растрових процесорів, який приходить на допомогу у цій нелегкій справі. Щоб керувати принтером, використовується додатковий софт.

Вибір сольвентного чорнила дає можливість друкувати на різноманітних ПВХ-матеріалах

Вибір сольвентного чорнила дає можливість здійснювати друк на різноманітних ПВХ-матеріалах, наприклад: глянсовій та матовій самоклеючій плівці, банерній тканині, будівельній сітці, прапорній тканині, бекліті і так далі. Основа чорнила для сольвентного друку - розчинник, що взаємодіє з полівінілхлоридом і проникає в матеріал для друку. Завдяки такій консистенції виготовлений продукт не вигоряє на сонці протягом трьох років експлуатації, підвищується його стійкість до негативних механічних впливів із зовнішнього боку. У цьому полягає основна перевага сольвентної фарби над аналогами на водній основі.

Сольвентний друк може успішно реалізуватися на багатьох носіях

Сольвентний друк може успішно реалізуватися на багатьох носіях. Самоклеюча плівка з вінілу, наприклад, призначена для подальшої наклейки зображень на різні поверхні (метал, дерево, пластик або скло). Банерна тканина розглядається тоді, коли потрібно виготовити бігборди, розтяжки, а також надрукувати габаритні брандмауери, які згодом монтують на будинки. Банери найбільш популярні через свою високу щільність, що підвищує матеріальну вигоду з точки зору рентабельності процесу в цілому для замовника. Бекліти допомагають у рекламному бізнесі, прикрашаючи конструкції зі світловими ефектами зображень: яскравим прикладом стануть строкаті вивіски або світлові короби.

Варто зупинитися на головному, умовах використання сольвентного друку. По-перше, приміщення для сольвентного плоттеру обов'язково має бути обладнане потужною витяжкою, щоб видалити небезпечні випари, що з'являються в процесі висихання сольвентного чорнила. Фарби для такого способу друку мають неприємний запах і характерні шкідливими для здоров'я людини сполуками. Вочевидь, кожна технологія включає у собі як переваги, а й недоліки. У цьому неважко переконатися, розглянувши основні моменти сольвентного друку.

Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Наші послуги
Друк плакатів

Друк плакатів будь-яких розмірів

Термінова Поліграфія

Термінова Поліграфія, виготовлення замовлення за одну добу

Наклейки, стікери з ламінуванням

Виготовлення наклейок, стікерів з ламінуванням

Інтер'єрний друк

Широкоформатний інтер'єрний друк

Зробити замовлення в інтернеті

Зробити замовлення від дизайну до доставки не виходячи з дому

Друк наклейок

Друк наклейок на плівці і прозорій плівці недорого