Особливості реклами на полотні банерів

Банерна реклама виготовляється за допомогою повнокольорового друку

Друк на банері - явище, що передбачає інтер'єрний або широкоформатний друк на полотні баннера. Банерне полотно (вініловий матеріал, що поставляється зазвичай у рулонах 1,6 3,2 м) по праву набуло широкого поширення у сфері реклами. Якщо є потреба отримати широкий продукт - розміром більше стандартного, зображення роздруковується частинами, після чого склеюється. Зовнішня чи інтер'єрна реклама на сучасній стадії розвитку не обходиться без банерів. Банерна реклама виготовляється за допомогою повнокольорового друку із залученням промислових принтерів. Такий вид інформування про свої послуги та товари дуже зручний і практичний: вивіски зносостійкі, довговічні, відмінно витримують негативний вплив сонячних променів, вологи та фактор вітру. Друк на банерах також знаходить застосування для виготовлення широкоформатної реклами, що розміщується на стендах, будинках, огорожах та парканах.

Друк на банерах як зовнішньої реклами має високі якості зображення, виграючи завдяки цьому в інших видів рекламної друкованої продукції. Інтер'єрна реклама на банерах характерна чіткістю зображення та високою роздільною здатністю картинки. Виготовляється вона в більшості випадків за допомогою екосольвентного чорнила, що не має специфічного запаху і абсолютно екологічно чистих, що дозволяє розмістити роздруківки всередині приміщення без шкідливих наслідків для людини.

Для максимально продуктивного використання зовнішньої реклами методом друку на банерах необхідно використовувати післядрукарську обробку полотна. Процес включає специфічну обробку країв полотна, застосування спеціальних кишень, що дозволяють пропустити металеві трубки для обтяження роздруківки. До того ж банерне полотно може бути оснащене люверсами, через які простягається система шнурівки, що дозволяє легко закріпити рекламу. Післядрукарська обробка банера – надзвичайно важливий етап: вона дозволяє уникнути подальшої деформації полотна в процесі експлуатації, а також робить встановлення рекламного продукту максимально комфортним та простим.

На сьогоднішній день існує достатньо методів виготовлення наклейок, зовнішнього та інтер'єрного друку, кожен з яких націлений на певні сфери застосування. Кожен, відповідно, наділений низкою переваг та особливостей. Друк на банерах, у свою чергу, став одним з найбільш практичних та затребуваних з поширених на даний момент способів, дозволяючи реалізувати високоякісну, яскраву та головне – практичну продукцію за цілком прийнятною ціною.

Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Наші послуги
Друк на полотні і промальовування

Широкоформатний друк на полотні фотографій, картин і репродукцій, промальовування

Інтер'єрний друк

Широкоформатний інтер'єрний друк

Натяжка полотна на підрамник

Натяжка полотна на підрамник, доробка будь-якими видами багета, роботи з паспарту, склом, антирами з акрилом

Дизайн, изг. макетів під порізку

Дизайн, виготовлення макетів під плоттерну порізку (висікання)

Плотерна порізка

Плотерна порізка плівки ORACAL, RITRAMA і ін.

Друк прапорів

Друк прапорів на тканині