Огляд однієї з оптимальних моделей для реалізації широкоформатного друку: принтер Epson Stylus Pro 7900

Модель Epson Stylus Pro 7900

Багато шанувальників якісного друку знаходяться в пошуку ідеального рішення для фотографій, репродукцій та різноманітних кольоропроб. Нещодавно в мережі з'явилася інформація про розширення виробничої потужності за допомогою реалізації нового широкоформатного принтера. Модель Epson Stylus Pro 7900 зробила успішну спробу на шляху задоволення ваших найвимогливіших побажань щодо інтер'єрного друку.

Продукт гармонійно поєднує в собі останні досягнення технології друку. Принтер з кодовим найменуванням Epson Stylus Pro 7900 має ширину друку 24″ (у більш звичних для нас одиницях – 610 мм),забезпечує яскраве, оригінальне, якісне, насичене та бездоганне за параметром кольору рішення для виготовлення репродукцій картин, фотографій, оформлення інтер'єру виставок торгових точок, місць продажу, офісів, квартир, дитячих кімнат та навіть наукових установ.

10-канальна друкуюча головка Epson MicroPiezo TFP (Thin Film Piezo),яка застосовується в моделі Epson Stylus Pro 7900, у композиції з новітньою технологією друку краплями змінного розміру (суворе найменування досягнення сучасних девелоперів – Epson Advanced Variable витрата чорнила, досягти оптимального значення швидкості друку, підвищує ефективність процесу і в результаті зливається у відмінну якість друку буде окремо для кожного зображення.

Мікрокраплі чорнила надходять у вигляді форми ідеальної сфери

Розповімо про деталі цієї інновації у сфері друку. Мікрокраплі чорнила надходять у вигляді форми ідеальної сфери, що робить позиціонування фарби більш точним. Максимальна швидкість друку пристрою Epson Stylus Pro 7900 становить 40 м2/год.

Технічні характеристики апарату представлені такими параметрами: широкий спектр колірної гами, можливість здійснення друку на рулонних та листових носіях шириною до 610 мм; 10-канальна друкуюча голівка Thin Film Piezo (TFP),тонка друкуюча голівка шириною 1 дюйм; технологія автоперемикання між матовими чорними картриджами та одночасно встановленими стандартними варіантами, контроль меніска з більш точним позиціонуванням краплі. Також не можна не відзначити спеціальне покриття друкувальної головки, що перешкоджає засміченню. Друк краплями неоднакового розміру, що варіюється - опція, підтримувана Epson Stylus Pro 7900. При цьому досягається дозвіл бездоганної фотографічної якості друку - 2880 х 1440 пікселів на дюйм.

Принтер має можливість використання системи корекції кольору

Принтер має можливість використання системи корекції кольору – додатковим спектрофотометром. І найпривабливіший з погляду фінансової рентабельності момент: пристрій пропонує низьку вартість експлуатації завдяки роздільним картриджам, обсяг яких дорівнює 700 та 350 мл.

Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Наші послуги
Широкоформатний друк фото

Широкоформатний друк фотографій великого розміру

Натяжка полотна на підрамник

Натяжка полотна на підрамник, доробка будь-якими видами багета, роботи з паспарту, склом, антирами з акрилом

Інтер'єрний друк

Широкоформатний інтер'єрний друк

Друк на оракалі

Друк на оракалі - самоклеющейся плівці

УФ-друк на пластику

УФ друк на пластику, ПВХ

Мобільні конструкції

Мобільні виставкові конструкції