Як захистити себе від помилок, замовляючи вивіски?

Як і чому ціна того самого продукту сучасного рекламного ринку помітно відрізняється?

У цьому короткому огляді нам хотілося б зупинитися на популярних моментах широкоформатного друку, пов'язаних з ціною того чи іншого принта, наприклад: як і чому ціна того самого продукту сучасного рекламного ринку помітно відрізняється? А також, безперечно, потрібно розібратися в тонкощах такої привабливої ​​надмірно заниженої ціни та системі знижок: чи справді виробник може відмовитися від 30-50% прибутку, не зіпсувавши при цьому якість продукту?

Ціни аналогічної групи товарів на рекламному ринку можуть варіюватися з багатьох причин. Перша досить очевидна: ні для кого не секрет, що, крім практично відчутної матеріальної частини, у вартість продукту розробник включає певну суму, витрачену на робочу силу. Звідси випливає такий нескладний висновок: чим якісніша праця або чим вищий рівень фахівця, тим дорожчий товар. Не варто економити на цьому пункті, адже якісно виконана робота відрізняється надійністю в експлуатації і набагато більшим терміном служби, що дасть змогу виключити непередбачені витрати у використанні продукту.

Низька ціна може бути продиктована зниженням якості електрокомплектуючих, листових матеріалів, фарби, плівки або несучої конструкції. Припустимо, що вам довелося зіткнутися з яскравою ілюстрацією непрофесійності - виробник використовував не дуже надійні електрокомплектуючі, працюючи над вашим рекламним товаром. У кращому випадку згорить вивіска (і тільки),а також значно зросте споживання струму. Якщо фірма використала дешеві листові матеріали, ви, швидше за все, помітите візуальні дефекти прямокутного плаката від перегріву на сонці; через короткий проміжок часу конструкція втратить жорсткість. Багато несумлінних компаній вважають за краще замінити якісну опору вивіски китайським аналогом, виграваючи в ціні. Це вкрай негативно позначиться на рекламному бізнесі замовника, адже вивіска, що падає на клієнта, явно не зможе забезпечити респектабельний імідж вашого закладу.

Ще один фактор – дизайн. У цьому плані багато виробників не можуть забезпечити правильну реалізацію вашої ідеї та свого художнього потенціалу. Помилки подібного характеру призводять до неправильного підбору шрифтів, колірної гами та розташування тексту. Враховуючи всі перераховані моменти, можна дійти невтішного висновку: якісний продукт неспроможна обходитися вкрай дешево, отже, отримуючи захмарні знижки, усвідомте собі – якому з аспектів заощадить компанія, що займається виготовленням вивісок.

Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Наші послуги
Натяжка полотна на підрамник

Натяжка полотна на підрамник, доробка будь-якими видами багета, роботи з паспарту, склом, антирами з акрилом

Інтер'єрний друк

Широкоформатний інтер'єрний друк

Наклейки, стікери з ламінуванням

Виготовлення наклейок, стікерів з ламінуванням

Друк постерів

Друк постерів на замовлення - швидко і якісно

Мобільні конструкції

Мобільні виставкові конструкції

Плотерна порізка

Плотерна порізка плівки ORACAL, RITRAMA і ін.