Інновація в сфері широкоформатного друку: УФ-принтер для виведення фотореалістичною графіки

Італійський виробник Durst Phototechnik AG представив свою багатофункціональну в специфічному середовищі розробку шанувальникам високоякісної широкоформатної продукції - новий апарат для реалізації ідей широкоформатного характеру - принтер Durst Omega 1. В цілому пристрій орієнтується на виготовлення концептуальних вивісок високого стандарту, вимоги якісного дизайнерського чи художнього друку фотографій.

Широкоформатний принтер Durst Omega 1

Апарат продовжує низку позитивних традицій широкоформатної серії УФ-принтерів лінії Durst Rho. Ще одна важлива риса гаджета полягає в тому, що він може здійснювати друк із роздільною здатністю продукції до 1728 dpi - досить непоганий параметр, враховуючи вартість девайсу. Широкоформатний принтер Durst Omega 1 можна використовувати як для рулонних носіїв (включаючи самоклеючу плівку, папір, банерну ПВХ-тканину, текстиль та поліетилен),так і для друку по листових поверхнях (деревина до 5 сантиметрів завтовшки, акрил, панелі KAPA, FOR DIBOND).

Апарат задіяє високоякісні твердила чорнила УФ-характеру з багатоцільовим призначенням. Це забезпечує надійну адгезію з не поглинаючими, більш жорсткими щодо дії чорнила поверхнями (полікарбонат, метал, а також оргскло) та пластичними матеріалами. Чорнило для друку зберігає свої якісні характеристики навіть при використанні в малих обсягах і поставляється у вигляді пластмасових контейнерів, об'єм яких дорівнює 1 л.

Принтер забезпечує фотореалістичну якість

Компанія-розробник постаралася максимально наблизити можливості та цінову категорію Durst Omega 1 до потреб користувачів та фірм початкового рівня. Апарат надійний і успішно справляється з реалізацією великоформатної графіки, ширина якої вбирається у 160 див, а довжина немає кількісних обмежень, з продуктивністю до 35 квадратних метрів на годину.

Принтер забезпечує фотореалістичну якість матеріалів, що виготовляються з його допомогою, що можливо при діючій технології напівтонового друку, високої роздільної здатності (до 1728 dpi, що і було зазначено раніше),а також включення в процес роботи чорнила додаткового колірного спектру.

Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Наші послуги
Термінова Поліграфія

Термінова Поліграфія, виготовлення замовлення за одну добу

УФ-друк на пластику

УФ друк на пластику, ПВХ

Інтер'єрний друк

Широкоформатний інтер'єрний друк

Друк на полотні і промальовування

Широкоформатний друк на полотні фотографій, картин і репродукцій, промальовування

Друк фотошпалер

Печать фотообоев на стену в офис, спальню и тд.

Зробити замовлення в інтернеті

Зробити замовлення від дизайну до доставки не виходячи з дому