Інноваційна технологія друку на воді

Інноваційна технологія друку на воді

Співробітникам новосибірської компанії САН вдалося розробити інноваційну технологію друку на воді. Для винаходу нового способу друку знадобилося два місяці, як повідомляють співробітники "САН".

Друкарі реалізували нанесення зображення на воду, налиту у блюдце. Революційна технологія друку на воді була продемонстрована великому колу фахівців друкованої галузі в рамках дванадцятої Міжнародної виставки зовнішньої реклами SIGN Istanbul в Туреччині, де САН успішно представила технічні можливості широкоформатних принтерів і наночорнил.

Корпорація «САН» - відомий на сьогоднішній день розробник і водночас виробник широкоформатних світлодіодних принтерів NEO UV-LED Evolution і наночорнив SunflowerNANOINK. Принтери, виготовлені відповідно до такого технологічного рішення мають ряд відмінностей від традиційних: наприклад, одна з них полягає в тому, що апарати здатні наносити зображення не тільки на рекламну продукцію та наклейки, а й кахель, скло, меблеві фасади, техніку та електроніку, панно, натяжні стелі та інші поверхні. Державна компанія "Роснано" з радістю підтримала проект.

Хотілося б звернути увагу на особливості технології друку та способи її реалізації на практиці. Компанія повідомляє такі подробиці: міжфазний натяг на межі розділу рідин дозволяє чорнилу у вигляді тонкої рідкої консистенції утримуватися на поверхні води (поверхневий натяг води дорівнює 70 дин/см, а наночорнила – 28-29 дин/см). Після цього чорнило моментально піддається впливу ультрафіолетових променів, твердне, а зображення перетворюється на стандартну полімерну плівку, яка утримується на поверхні води завдяки тривіальним фізичним поняттям – різниці щільностей та адгезії.

Як реалізувати новий винахід на практиці – поки що не вирішене питання сьогоднішнього дня, але сама демонстрація можливості дасть старт новому принципу фотодруку. Друк на рідкій поверхні – продукт розвитку сучасних технологій, які семимильними кроками прогресують і ведуть у себе різноманітні галузі діяльності.

Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Наші послуги
УФ-друк на пластику

УФ друк на пластику, ПВХ

Дизайн, изг. макетів під порізку

Дизайн, виготовлення макетів під плоттерну порізку (висікання)

Наклейки, стікери з ламінуванням

Виготовлення наклейок, стікерів з ламінуванням

Друк фотошпалер

Печать фотообоев на стену в офис, спальню и тд.

Друк на фотопапері

Терміновий друк на фотопапері

Ламінування

Широкоформатне ламінування великих форматів