Інновації в сфері друку: принтер з твердої друкарською фарбою від Oce і модель MUTOH ZEPHYR

Діапазон сфер використання широкоформатного друку на сьогодні досить великий, тому для отримання якісних відбитків розробники обладнання провідних фірм щодня впроваджують нові концепти, що дозволяють зробити процес максимально продуктивним, комфортним та вигідним з фінансової точки зору. Поспішаємо представити вашій увазі дві оригінальні моделі – Oce ColorWave600 та MUTOH ZEPHYR, про які далі й йтиметься.

Oce ColorWave600 та MUTOH ZEPHYR

Цікавою новинкою виробника Oce стала модель широкоформатного принтера Oce ColorWave600. Вона привертає нашу увагу тим, що і за технології, відомої нам, струминного друку фарба в картриджах є різнобарвними твердими кульками. У процесі нагрівання барвник поступово перетворюється на гель, який після розподілу на поверхні, що запечатується, миттєво застигає на практично будь-якому з матеріалів.

Команда розробників MUTOH EUROPE оновила ринок широкоформатного друку УФ-принтером оригінальної розробки. Апарат MUTOH ZEPHYR – широкоформатний продукт з використанням УФ-отверждаемого чорнила у колірній моделі CMYK та шириною друку 165 см. Цільове призначення принтера – друк на жорстких матеріалах, товщина яких не перевищує 20 мм. Щоб втілити в життя принти на рулонних аналогах, пристрій має моторизовану систему подачі та підмотування матеріалу вагою до центнера. Задній та передній приставні столи дозволяють реалізувати підтримку та транспортування жорстких носіїв.

Перелічимо основні елементи принтера. Це, по-перше, нові друкуючі головки дискретної конфігурації за допомогою змінної краплі (Xaar 760 High End),що дозволяє досягти шести рівнів градації щільності заливки. Подібне поєднання параметрів друкуючих головок дає можливість досягти оптимального співвідношення якості та швидкості друку. Щоб на виході отримати високоякісні відбитки на відстані близько трьох метрів, варто звернути увагу на значення продуктивності від 10 до 20 м2/год. Якщо продукт буде встановлений на середній відстані (від п'яти і більше метрів),рекомендується швидкісний режим від 20 до 30 м2/год.

УФ-чорнило для моделі MUTOH ZEPHYR

Як стверджує компанія MUTOH EUROPE, спеціально розроблене УФ-чорнило для моделі MUTOH ZEPHYR призначене в основному для друку на рулонних матеріалах, але цілком доцільно задіяти фарбу і для друку на плоских матеріалах підвищеної жорсткості. Принтер також наділений системою подачі барвника з ємностей 3 дм3 на кожний базовий тон і має високотехнологічну надійну систему накачування, кондиціювання та дегазації чорнила. Спеціальні касети, в які вмонтовані ультрафіолетові лампи, зможе легко замінити оператор принтера.

Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Наші послуги
Плотерна порізка

Плотерна порізка плівки ORACAL, RITRAMA і ін.

УФ-друк на пластику

УФ друк на пластику, ПВХ

Друк прапорів

Друк прапорів на тканині

Друк банерів

Друк банерів: широкоформатний друк та виготовлення банера

Широкоформатний друк фото

Широкоформатний друк фотографій великого розміру

Ламінування

Широкоформатне ламінування великих форматів