Анонс Latex Ink - нового типу чорнила на водній основі від Hewlett-Packard

Під час розробки нових технологій латексного друку виробник HP приділив особливу увагу захисту навколишнього середовища і якщо не покращення, то хоча б нейтральності для екологічної ситуації, яка на сьогодні, на жаль, завдяки споживчому ставленню людини переживає кризовий етап.

Чорнило являють собою гідний конкурентоспроможний варіант традиційним, широко поширеним у широкоформатному друку засобах. Латексні системи друку HP віддають перевагу латексним чорнилом на водній основі, які відрізняються відсутністю запаху, стійкістю до руйнівної дії навколишнього середовища, а також оптимальним рівнем яскравості. Чорнила можуть бути використані широким спектром матеріалів, а в композиції з новими технологіями широкоформатного друку забезпечать друкарням можливість підвищення продуктивності та скорочення загального впливу процесу друку на флору та фауну, що поряд з нами.

Цікаво знати про те, що загальні переваги чорнила на водній основі включають такі пункти: фарба не вимагає постійного друку, а значить - даний варіант більш надійний; крім того, елементи пристрою друку, що закупорилися, можна прочистити і відновити для продуктивної роботи за допомогою звичайної води; ще один позитивний момент – за допомогою чорнила на водній основі можна досягти відмінного результату із залученням спеціального глянцевого фотопаперу.

Використання латексного чорнила при друку забезпечить збереження надрукованих матеріалів в агресивних умовах зовнішнього характеру без потреби ламінації більше трьох років, а також стане запорукою найвищої якості роботи. Нова технологія широкоформатного друку Hewlett-Packard потенційно спрямована на застосування своєрідних друкуючих головок: вони підтримують технологію друку, що розширюється, і унікальний оптичний датчик подачі паперу.

Застосування інноваційної методики разом із латексним чорнилом дає можливість створення принципово нових систем друку з недосяжною раніше продуктивністю. Першим апаратом, що застосовує нове латексне чорнило на практиці, стане 104-дюймовий (2640 мм) HP DesignJet L65500, анонс якого відбувся на виставці drupa-2008.

Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Наші послуги
УФ-друк на пластику

УФ друк на пластику, ПВХ

Термінова Поліграфія

Термінова Поліграфія, виготовлення замовлення за одну добу

Друк прапорів

Друк прапорів на тканині

Друк на оракалі

Друк на оракалі - самоклеющейся плівці

Друк на полотні і промальовування

Широкоформатний друк на полотні фотографій, картин і репродукцій, промальовування

Друк постерів

Друк постерів на замовлення - швидко і якісно