Виготовлення та монтаж рекламних стендів для ПАТ Одескабель за адресою Німеччина, Кельн, виставковий центр ANGA COM 2024.

Виготовлення та монтаж рекламних стендів для ПАТ Одескабель за адресою Німеччина, Кельн, виставковий центр ANGA COM 2024.

    Виготовлення та монтаж рекламних стендів для ПАТ Одескабель (виробник телекомунікаційних кабелів),  за адресою Німеччина, Кельн, виставковий центр ANGA COM 2024. Вимоги до друку: екологічність друку, точність потрапляння у фірмовий колір, довговічність використання. - були виконані роботи: друк високої якості на самоклейці 37м2, ламінація плівки стандартна 80мкм мат, контурне різання матеріалу в розмір, доставка,поклейка плівки на поверхню, демонтаж принтів після виставки. Друк на самоклейці терміново.

     У виробництві Print-S унікальні екосольвентні чорнила Epson UltraChrome™ GS / Japan, чорнило не мають у складі шкідливих домішок, абсолютно без запаху, абсолютно нешкідливі для людини та навколишнього середовища. Принти стійкі до ультрафіолету до 3 років, не витираються, не розмазуються при монтажі. Дизайн, європейська якість друку, поклейка принтів на поверхню від Print-S – запорука успіху будь-якої рекламної компанії!

Дивіться приклади інших наших робіт  Наші роботи

     

Фотографії нашої роботи (клік на фото)
Наші послуги
Друк фотошпалер

Печать фотообоев на стену в офис, спальню и тд.

Наклейки, стікери з ламінуванням

Виготовлення наклейок, стікерів з ламінуванням

Друк банерів

Друк банерів: широкоформатний друк та виготовлення банера

Натяжка полотна на підрамник

Натяжка полотна на підрамник, доробка будь-якими видами багета, роботи з паспарту, склом, антирами з акрилом

Ламінування

Широкоформатне ламінування великих форматів

УФ-друк на пластику

УФ друк на пластику, ПВХ

Сім пунктів для замовлення широкоформатного друку або плоттерной порізки не виходячи з дому.
  • З питань вибору матеріалу, прорахунку, оплати замовлення зв'язатися з менеджерами компанії Print-S за номерами телефону (044) 222-70-77, (063) 222-70-77 VIBER, Telegram, (067) 790-70-77, (050) 310-70-77
  • Підготувати макет під широкоформатний друк або плотерну порізку самостійно або замовити макет у нашого дизайнера по телефону: (063) 222-70-77, E-mail: info@print-s.com.ua
  • Готові макети відправляєте поштою: info@print-s.com.ua, або через файлообмінник https://fex.net/ (якщо макети занадто важкі для пошти)
  • При наявності макета менеджери Print-S зроблять точний прорахунок замовлення, і на Вашу електронну пошту буде відправлений Прорахунок на оплату
  • 100% оплата
  • Після оплати Ваше замовлення буде готовий через пару годин. Замовлення виконується онлайн, без тарифу за термінову і цілодобову роботу!
  • Доставка по Києву і Україні від Print-S