Доставка замовлення широкоформатного друку по Києву і Україні від Print-S

Доставка по КиєвуЗамовляйте широкоформатний друк від Print-S з доставкою додому, не покидаючи межі свого офісного крісла! Не витрачайте час на поїздки і пробки по місту!

Кур'єрську доставку по Києву робимо тільки на таксі

Вам всього лише необхідно написати в продовженні нашої з вами перепису в ел. поштою вашу адресу доставки і номер телефону одержувача, по готовності замовлення викликаємо кур'єрське таксі по Києву. Кур'єрська доставка коштує тариф таксі. Ваше замовлення упаковується в стрейч-плівку, на плівці вказується номер телефону одержувача і вартість кур'єрської доставки таксі. Розраховуєтеся з водієм за доставку і забираєте замовлення.

Для кур'єрської доставки пишіть тільки два пункти: адреса і телефон одержувача без точного час доставки!

Менеджери не засікає точний час відправлення замовлення і не роблять прорахунок часу на кур'єрську доставку (логістику). У продовженні нашої з Вами листуванні пошту напишіть адресу доставки і контактний номер телефону одержувача і за 30 хв. - 1 годину до отримання замовлення наберіть нас, Вам відразу відправлять замовлення (час відправлення замовлення засікати самі). На Ваш контактний Viber надішлють контактний ном. тел. кур'єра, тримайте зв'язок з кур'єром і чекайте дзвінка зустріти і розрахуватися за доставку!

Доставка Нова пошта

При доставці замовлення по Україні, ми використовуємо тільки сервіс Нова пошта. Замовлення змотуємо в жорсткий картонний тубус, що забезпечує безпечне транспортування, торці тубуса герметично заклеює, вартість упаковки замовлення 100 грн.

Упаковка продукції при доставці

Наші послуги
Термінова Поліграфія

Термінова Поліграфія, виготовлення замовлення за одну добу

Друк фотошпалер

Печать фотообоев на стену в офис, спальню и тд.

Друк прапорів

Друк прапорів на тканині

Виготовлення стікерів і етикеток

Виготовлення та друк стікерів і етикеток на самоклейках

Плотерна порізка

Плотерна порізка плівки ORACAL, RITRAMA і ін.

Кольорові плівки, порізка, оклейка

Самоклеючі плівки Оракал 641, плотерна порізка, поклейка

Сім пунктів для замовлення широкоформатного друку або плоттерной порізки не виходячи з дому.
  • З питань вибору матеріалу, прорахунку, оплати замовлення зв'язатися з менеджерами компанії Print-S за номерами телефону (044) 222-70-77, (063) 222-70-77, VIBER (067) 790-70-77, (050) 310-70-77
  • Підготувати макет під широкоформатний друк або плотерну порізку самостійно або замовити макет у нашого дизайнера по телефону: (063) 222-70-77, E-mail: info@print-s.com.ua
  • Готові макети відправляєте поштою: info@print-s.com.ua, або через файлообмінник https://dropmefiles.com/ (якщо макети занадто важкі для пошти)
  • При наявності макета менеджери Print-S зроблять точний прорахунок замовлення, і на Вашу електронну пошту буде відправлений Прорахунок на оплату
  • 100% оплата
  • Після оплати Ваше замовлення буде готовий через пару годин. Замовлення виконується онлайн, без тарифу за термінову і цілодобову роботу!
  • Доставка по Києву і Україні від Print-S