Доставка замовлення широкоформатного друку по Києву і Україні від Print-S

Доставка по КиєвуЗамовляйте широкоформатний друк від Print-S з доставкою додому, не покидаючи межі свого офісного крісла! Не витрачайте час на поїздки і пробки по місту!

Кур'єрську доставку по Києву на таксі

Вам всього лише необхідно написати в продовженні нашої з вами перепису в ел. поштою или в вайбере Вашу адресу доставки і номер телефону одержувача, по готовності замовлення викликаємо кур'єрське таксі по Києву. Кур'єрська доставка коштує тариф таксі. Ваше замовлення упаковується в стрейч-плівку, на плівці вказується номер телефону одержувача і вартість кур'єрської доставки таксі. Розраховуєтеся з водієм за доставку і забираєте замовлення.

Для кур'єрської доставки пишіть тільки два пункти: адреса і телефон одержувача без точного час доставки!

Менеджери не засікає точний час відправлення замовлення і не роблять прорахунок часу на кур'єрську доставку (логістику). У продовженні нашої з Вами листуванні пошту напишіть адресу доставки і контактний номер телефону одержувача і за 30 хв. - 1 годину до отримання замовлення наберіть нас, Вам відразу відправлять замовлення (час відправлення замовлення засікати самі). На Ваш контактний Viber надішлють контактний ном. тел. кур'єра, тримайте зв'язок з кур'єром і чекайте дзвінка зустріти і розрахуватися за доставку!

Доставка Нова пошта

При доставці замовлення по Україні, ми використовуємо тільки сервіс Нова пошта. Замовлення змотуємо в жорсткий картонний тубус (вимога Нової Пошти), що забезпечує безпечне транспортування, торці тубуса герметично заклеюємо, вартість упаковки замовлення 100 грн.

Упаковка продукції при доставці

Наші послуги
Друк плакатів

Друк плакатів будь-яких розмірів

Друк прапорів

Друк прапорів на тканині

УФ-друк на пластику

УФ друк на пластику, ПВХ

Друк фотошпалер

Печать фотообоев на стену в офис, спальню и тд.

Друк банерів

Широкоформатний друк і виготовлення банерів

Друк на оракалі

Друк на оракалі - самоклеющейся плівці

Сім пунктів для замовлення широкоформатного друку або плоттерной порізки не виходячи з дому.
  • З питань вибору матеріалу, прорахунку, оплати замовлення зв'язатися з менеджерами компанії Print-S за номерами телефону (044) 222-70-77, (063) 222-70-77, VIBER (067) 790-70-77, (050) 310-70-77
  • Підготувати макет під широкоформатний друк або плотерну порізку самостійно або замовити макет у нашого дизайнера по телефону: (063) 222-70-77, E-mail: info@print-s.com.ua
  • Готові макети відправляєте поштою: info@print-s.com.ua, або через файлообмінник https://dropmefiles.com/ (якщо макети занадто важкі для пошти)
  • При наявності макета менеджери Print-S зроблять точний прорахунок замовлення, і на Вашу електронну пошту буде відправлений Прорахунок на оплату
  • 100% оплата
  • Після оплати Ваше замовлення буде готовий через пару годин. Замовлення виконується онлайн, без тарифу за термінову і цілодобову роботу!
  • Доставка по Києву і Україні від Print-S