Доставка замовлення широкоформатного друку по Києву і Україні від Print-S

Доставка по КиєвуЗамовляйте широкоформатний друк від Print-S з доставкою додому, не покидаючи межі свого офісного крісла! Не витрачайте час на поїздки і пробки по місту!

Кур'єрську доставку по Києву на таксі

Вам всього лише необхідно написати в продовженні нашої з вами перепису в ел. пошту, VIBER, Telegram Вашу адресу доставки і номер телефону одержувача, по готовності замовлення викликаємо кур'єрське таксі по Києву. Кур'єрська доставка коштує тариф таксі. Ваше замовлення упаковується в стрейч-плівку, на плівці вказується номер телефону одержувача і вартість кур'єрської доставки таксі. Розраховуєтеся з водієм за доставку і забираєте замовлення.

Для кур'єрської доставки пишіть тільки два пункти: адреса і телефон одержувача без точного часу доставки!

Менеджери не засікає точний час відправлення замовлення і не роблять прорахунок часу на кур'єрську доставку (логістику). У продовженні нашої з Вами листуванні напишіть адресу доставки і контактний номер телефону одержувача і за 30 хв. - 1 годину до отримання замовлення наберіть нас, Вам відразу відправлять замовлення (час відправлення замовлення прораховуйте самі). На Ваш VIBER, Telegram надішлемо скрін з усією інформацією про замовлення: вартість доставки, контактний номер тел. кур'єр, номер машини. Тримайте зв'язок з кур'єром і чекайте на дзвінок зустріти і розрахуватися за доставку!

Доставка сервісом Нова Пошта

Для доставці замовлення по Україні, ми використовуємо тільки сервіс Нова Пошта. Замовлення змотуємо в жорсткий картонний тубус (вимога Нової Пошти, що забезпечує безпечне транспортування) торці тубуса герметично заклеюємо, вартість упаковки замовлення 100 грн. У продовженні нашого з Вами листування VIBER, Telegram надішліть вашу адресу Нової Пошти або адресу кур'єрської доставки та номер телефону одержувача, вам надішлють скрін квитанції відправлення замовлення.

Упаковка продукції при доставці

Наші послуги
Друк на фотопапері

Терміновий друк на фотопапері

Дизайн, изг. макетів під порізку

Дизайн, виготовлення макетів під плоттерну порізку (висікання)

Друк фотошпалер

Печать фотообоев на стену в офис, спальню и тд.

Друк постерів

Друк постерів на замовлення - швидко і якісно

Наклейки, стікери з ламінуванням

Виготовлення наклейок, стікерів з ламінуванням

Мобільні конструкції

Мобільні виставкові конструкції

Сім пунктів для замовлення широкоформатного друку або плоттерной порізки не виходячи з дому.
  • З питань вибору матеріалу, прорахунку, оплати замовлення зв'язатися з менеджерами компанії Print-S за номерами телефону (044) 222-70-77, (063) 222-70-77 VIBER, Telegram, (067) 790-70-77, (050) 310-70-77
  • Підготувати макет під широкоформатний друк або плотерну порізку самостійно або замовити макет у нашого дизайнера по телефону: (063) 222-70-77, E-mail: info@print-s.com.ua
  • Готові макети відправляєте поштою: info@print-s.com.ua, або через файлообмінник https://fex.net/ (якщо макети занадто важкі для пошти)
  • При наявності макета менеджери Print-S зроблять точний прорахунок замовлення, і на Вашу електронну пошту буде відправлений Прорахунок на оплату
  • 100% оплата
  • Після оплати Ваше замовлення буде готовий через пару годин. Замовлення виконується онлайн, без тарифу за термінову і цілодобову роботу!
  • Доставка по Києву і Україні від Print-S