Терміновий широкоформатний друк в Києві

Широкоформатний друк рекламного банера фото

Широкоформатний друк - Київ великих вогнів

Вийдіть на вулицю, озирніться навколо. Так-так, саме Ви, житель мегаполісу, не дивуйтеся. Немає сил відірватися від улюбленої телепередачі / книги / Інтернету / душевної розмови в тісному колі сім'ї та інших турбот? Тоді просто подивіться у вікно. Бачите, що кидається в очі (крім динамічного урбаністичного пейзажу, звичайно)? Правильно: яскраві бігборди, сітілайти, строкаті вітрини бутіків - продукти продуманих рекламних кампаній. На якому з міських «світлячків» зупинився саме Ваш погляд?

Яскрава широкоформатний друк в Києві - магніт, що приковує погляд

Ось тепер уявіть, що щодня кожен під час поїздки на авто, вигулюючи вихованця в парку, блукаючи кварталами міста або просто виходячи оцінити свіжість вечірньої прохолоди на балкон, так само як і Ви милується широкоформатними рекламними вивісками. Вам потрібно продати товар, продукт або послугу? Чи не кричати ж про це в рупор! А реклама в Мережі не завжди виправдовує очікування - поміркуйте самі, хіба кожен має доступ до Всесвітньої павутини? Журнали, непримітні буклети та інші ресурси давно залишилися в минулому - і не викликає сумнівів: найкращим помічником в популяризації чого завгодно стане широкоформатний друк - актуальна і жива, немов магніт приковує погляд цільової аудиторії.

Різноманітні, правильно підібрані шрифти - і назву вашого продукту буде видно з максимально віддаленого відстані. Print-S пропонує Вам тільки найкраще - насичені, соковиті і чисті кольори при друці наклейок, банерів та іншої реклами. Тільки не перестарайтеся: не хотілося б, щоб через Вашу гіперкрічащей широкоформатного реклами застопорилося вуличний рух! Допомога нашої команди - і оптимальний друкований продукт на виході з орієнтацією на Ваші побажання буде тут як тут.

Широкоформатний друк в фактах і наочних прикладах

Більше конкретики? Будь ласка: широкоформатний банер випереджає газету або радіо за ефективністю в два рахунки: по-перше, немає зайвих цифр, аналітичних звітів та іншої заплутаною теоретичної трясовини, по-друге - графіка, яка діє на підсвідомому рівні (згадаємо Фрейда), пробуджуючи емоції і фотографічну пам'ять, що, між іншим, доведено науково і не ким-небудь, а респектабельним Центром Досліджень «Psychologies».

Широкоформатний рекламний друк дуже навіть затребувана в громадському транспорті, зокрема - метро. Найпопулярніший носій для друку зображень безпосередньо на вагони - плівка Oracal. Статистика говорить сама за себе: в середньому пасажир підземки буде розглядати широкоформатний друк, вивчати аж до самих дрібниць Ваше широкомасштабне оголошення як мінімум 10 хвилин в день! Цього більш ніж достатньо, щоб цільова аудиторія дізналася про Вас і проявила ініціативу до співпраці. Соціологи стверджують, що тільки у 15% натовпу метрополітену є з собою захоплююча література. Що ж залишається основній масі, 85%, що не милуватися Вашим massage'м в широкоформатному виконанні? Наші очі завжди зупиняються на чомусь цікавому, ваблячий - і пасажири метро обов'язково вдумливо прочитають Вашу друковану рекламу. Тільки уявіть, скільки потенційних замовників, покупців - а значить і грошей - Ви втрачаєте, відмовляючись від широкоформатного друку в місті Київ! Хіба це розумно?

Компанія Print-S допоможе перетворити будь-яке Ваше концепт в широкоформатний реальність, пропонуючи відмінну якість кінцевого широкоформатного принта.

Широкоформатний друк на стіні

Наше хобі - саморозвиток. Виходячи з цього, фахівці фірми невпинно і продуктивно впроваджують креативні новинки - найкращі методи і підходи в роботі та друку.

Ми знаємо, як Ви втомилися від виснажливого потоку непотрібної інформації з вуст некомпетентних співробітників і тому, зв'язуючись з Print-S, Ви будете відразу говорити зі знаючим суть справи людиною, який займається перед друкованої підготовкою. Плюси настільки очевидні, що і підкреслювати їх зайвий раз не має сенсу. Зробіть своє замовлення на друк прямо зараз і відчуєте переваги роботи з професіоналом! Контактні номери - (044) 222-70-77, (063) 222-70-77 VIBER, Telegram, (067) 790-70-77, (050) 310-70-77.

Широкоформатний друк в Києві від компанії Print-S - запорука успіху будь-якої рекламної кампанії!

Сім пунктів для замовлення широкоформатного друку або плоттерной порізки не виходячи з дому.
  • З питань вибору матеріалу, прорахунку, оплати замовлення зв'язатися з менеджерами компанії Print-S за номерами телефону (044) 222-70-77, (063) 222-70-77 VIBER, Telegram, (067) 790-70-77, (050) 310-70-77
  • Підготувати макет під широкоформатний друк або плотерну порізку самостійно або замовити макет у нашого дизайнера по телефону: (063) 222-70-77, E-mail: info@print-s.com.ua
  • Готові макети відправляєте поштою: info@print-s.com.ua, або через файлообмінник https://fex.net/ (якщо макети занадто важкі для пошти)
  • При наявності макета менеджери Print-S зроблять точний прорахунок замовлення, і на Вашу електронну пошту буде відправлений Прорахунок на оплату
  • 100% оплата
  • Після оплати Ваше замовлення буде готовий через пару годин. Замовлення виконується онлайн, без тарифу за термінову і цілодобову роботу!
  • Доставка по Києву і Україні від Print-S
Наші послуги
Дизайн, изг. макетів під порізку

Дизайн, виготовлення макетів під плоттерну порізку (висікання)

Друк постерів

Друк постерів на замовлення - швидко і якісно

Інтер'єрний друк

Широкоформатний інтер'єрний друк

Друк на оракалі

Друк на оракалі - самоклеющейся плівці

Друк прапорів

Друк прапорів на тканині

Кольорові плівки, порізка, оклейка

Самоклеючі плівки Оракал 641, плотерна порізка, поклейка